background background
Ayda9
İçerik yok
Ayda9 > Haberler
Alanında uzman Barlas Planlama web sitesi yapımı için Webtime’ı tercih etti.
WinRAR Türkiye’nin sitesinde Webtime tercih edildi. Ayda9 uzmanlarının tasarladığı tema üzerinden WinRAR web sitesi www.winrar.web.tr alanadı ile yayına geçti.
Webtime İş Geliştirme ve Abone Merkezleri Kanal Yöneticisi Namık Erdem KAYA, Hukuk ve Hayat Derneği’nin davetlisi olarak dernek üyelerine Yeni TTK, Webtime, Alanadı konularında sunum yaptı. Oldukça sıcak bir ortamda geçen seminerde avukatlar Kaya’ya müvekkillerinin yaşadığı sıkıntılarla ilgili sorular yöneltti.
Bu yıl 6.'sı düzenlenen Uluslararası Polis Birliği Olağan Kurul Toplantısı Ankara'da yapıldı. Ekonomik web çözümleri konusunda profesyonel ekibiyle hizmet veren Ayda9, aynı kongrede Webtime standıyla IPA İl Şubeleri yetkililerine Webtime hakkında bilgi veriyorlar.
Ayda9 gittigidiyor.com'da iki adet ürününü satışa çıkardı.
Yeni Türk Ticaret Kanunu Yasalaştı. Sermaye Şirketlerine Web sitesi Yaptırma Zorunluluğu Geldi. Ancak Ayda9 ve konunun uzmanları firmalara yasa gereği bir zorunluluktan öte bir kazanç kapısı olarak Internet'e yatırım yapmalarını gerektiğini vurgulluyorlar.
Türkiye'de yaşayan Karapapak ve Terekemelerin buluşma portalı olan www. karapapak.com Webtime altyapısına geçti. Yaklaşık 4 yıldır hizmet veren ve Türkiye'de olduğu gibi yurtdışında yaşayan Karapapak ve Terekemelerin buluşma portalı olan Karapapak.com bundan böyle Webtime ile yoluna devam edecek.
Ankara'nın gayrimenkul hukuku üzerine bilinen avukatlarından Hüseyin MEHAN web sitesi kurmak için Webtime'ı seçti.
Ankara'nın bilinen mali müşavirlerinden Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir Salih YAYLA web sitesi kurmak için Webtime'ı seçti.
Yrd. Doç. Dr. Ömay ÇOKLUK, Dr. Güçlü ŞEKERCİOĞLU ve Doç. Dr. Şener BÜYÜKÖZTÜRK’ün ortak çalışması olan SPSS ve LİSREL Uygulamaları Kitabı Webtime’ın Özgün ve Dikkat Çekici Tasarımı ile Okuyucusuyla Buluştu.

Ayda9 > Kampanyalar
Ayda9 Milletvekili Aday Adayları İçin Web Sitesi Hazırladı.
Webyönet'in eski sürümlerini kullanan müştrerilerimize 2011 model yeni web sitesi fırsatı!

Ayda9 > Ayda9 Name Server (NS Bilgisi)
Webtime name serverlarla ilgili gerekli bilgileri ve süreci lütfen abone merkezinden takip ediniz.
24. Dönem Parlemento seçimleri için aday aday olan kişilere yönelik hızlı, işlevsel web sitelerini ekonomik olarak yapıyoruz.

Ayda9 > Hakkımızda
Ekonomik web çözümleri konusunda son derece profesyonel ekibi ile Ayda9 Türkiye çapında hizmet verebilen bir .com markasıdır. Ayda9, 14 yıllık bir geçmişe sahip olan Fenikeli Ltd.'nin markasıdır. Webtime Abone Merkezi olan ilk kuruluştur.

Google Haritada Yerimiz
Ayda9 Tanıtım Sitesi | ayda9.com Webtime
Gizlilik ve Kullanım Şartları